SPA vannas

Sundance Spa vislabāk uzbūvētie Spa baseini pasaulē.

Sundance Spas ir radīts, lai uzlabotu jūsu veselību un dzīvesveidu, izmantojot tās hidroterapijas iespējas, kas ietver relaksāciju, stresa mazināšanu un vispārējas labklājības veicināšanu. Uzsākot ražošanu Costa Mesa, Kalifornijā, Sundance® izauga, kļūstot par starptautisku, pasaulē vismodernāko tehnoloģiju un visaugstākās kvalitātes Spa baseinu ražotāju un izplatītāju. Pārvietojamās un iebūvējamās karstās vannas, kuras ražo Sundance Spa ir tehnoloģiski modernas, lieliski izstrādātas, izturīgas un papildinātas ar karstas vannas akresuāriem. Sundance Spa ir vairākkā 750 mazumtirdzniecības vietas vairāk nekā 60 pasaules valstīs visā pasaulē.

Kvalitāte ISO 9000 ir komplekts no pieciem kvalitātes nodrošināšanas standartiem, kurus pieņēmušas 90 valstis visā pasaulē. ISO 9001, ir visaptverošākais no standartiem, kas attiecas uz izstrādājumu vai pakalpojumu dizainu, izstrādāšanu, ražošanu, uzstādīšanu un tehnisko apkalpošanu.

Sundance® bija pirmais Spa ražotājs pasaulē, kas saņēma ISO 9001 sertifikātu. Kaut gan ISO 9001 sertificētie procesi ir dārgi un sarežģīti, mūsu uzdevums ir vienkāršs: nodrošināt tādu kvalitāti, lai patērētāji Spa nesūtītu atpakaļ. Lai uzturētu šo sertifikāciju, ražošanas un kvalitātes procesi tiek kontrolēti reizi 90 dienās.

Vairāk par Spa vannām un baseiniem www.sundancespas.lv un www.sundancespas.com

Galerija

SPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannasSPA vannas

© 2013 - 2024 SIA SPA & VERANDAS